Sprężarki śrubowe J&E Hall

J & E Hall wytwarza sprężarki śrubowe, wykorzystując najnowocześniejsze urządzenia produkcyjne. Sprężarki HallScrew stosowane są do chłodnictwa przemysłowego, klimatyzacji oraz w pompach ciepła. Nasi klienci mają pełne zaufanie do naszej technologii, wykorzystując ją w takich dziedzinach jak: przemysł spożywczy, farmaceutyczny, petrochemiczny, procesowy, morski oraz wiele innych.

 
Aby zaStar wheelpewnić wysoką wydajność oraz niezawodność podczas procesu sprężania J & E Hall, używa sprężarek jednośrubowych własnej produkcji.  “HallPlas” - został wynaleziony na potrzebę technologii lotniczej, dzięki czemu jest w stanie wytrzymać najtrudniejsze warunki pracy. Wysoka bezwaryjność jest kluczem do międzynarodowego sukcesu technologii “HallPlas”.
 
Korzyści:
  • Innowacyjna technologia sprężarek jednośrubowych
  • Zaprojektowane z myślą o niskim poziomie hałasu
  • Wyjątkowa niezawodność i wyższa efektywność
  • Łatwość montażu i utrzymania
  • Szeroki zakres wydajności chłodniczych
  • Zaprojektowane i testowane zgodnie z międzynarodowymi standardami
  • Łatwy dostęp do wewnętrznych części sprężarki
  • Renomowana technologia potwierdzona długą tradycją

 

Jak zbudowana jest sprężarka śrubowa

J & E Hall International jest globalnym dostawcą rozwiązań i technologii do zastosowań w chłodnictwie i klimatyzacji. Do podstawowych obszarów działalności można zaliczyć projektowanie, rozwój oraz produkcja urządzeń i systemów chłodniczych. Dzięki globalnym zasobom oraz wysokiej jakości i wydajności produktów, a zarazem obsługi posprzedażowej, J & E Hall International jest rozpoznawane jako jeden z liderów rynku chłodniczego na świecie. Renoma J & E Hall była budowana przez wiele lat dzięki zdolności spełniania najbardziej wygórowanych wymagań klientów. Zakłady produkcyjne w Wielkiej Brytanii, Włoszech, USA, Chinach i Malezji stanowią podstawę do udoskonalenia naszej wiedzy z zakresu inżynierii chłodniczej i klimatyzacyjnej. Zespół pracowników jest rozlokowany w każdym zakątku globu dostarczając ekspertyzę wykraczającą poza standardowe rozwiązania przemysłowe. W ramach OYL Industries BHD, renoma marki na całym świecie nadal rośnie. Ekspansja spółki na rynki Azji Południowo-Wschodniej, Ameryki Północnej i Południowej oraz Europy Wschodniej stabilnie się rozwija.

Agregat sprężarkowy HallScrew

Otwarte sprężarki HallScrew zamontowane na poziomym odolejaczu o wysokiej wydajności wraz z filtrami koalesencyjnymi.

Inwerter z panelem przyłączeniowym / Przetwornica częstotliwości i panel sterujący

Inwerter J&E Hall wraz z panelem przyłączeniowym został zaprojektowany tak, aby w znaczący sposób obniżyć zużycie prądu w połączeniu z agregatem sprężarkowym HallScrew.

Sprężarka otwarta HSO

Sprężarki chłodnicze śrubowe zaprojektowane do zastosowań w chłodnictwie, klimatyzacji oraz w pompach ciepła. Konstrukcja dostosowana do wszystkich czynników chłodniczych z amoniakiem włącznie.

Sprężarka półhermetyczna HSS HallScrew

Zaprojektowane do pracy w układach na średnią i wysoką temperaturę. Sprężarki śrubowe znajdą zastosowanie w schładzaczach wody lodowej jak również do agregatów sprężarkowych wykorzystujących takie czynniki chłodnicze jak: R134a, R407C lub R22.

Sprężarka śrubowa półhermetyczna HSM/L

Zaprojektowane do średnich i niskich temperatur. Sprężarki śrubowe znajdą zastosowanie w systemach z wieloma sprężarkami wykorzystujących takie czynniki chłodnicze jak: R404a, R507, R134a lub R22.