Silniki polowe

Silniki polowe serii „N” są stosowane na szeroką skalę zarówno w chłodnictwie komercyjnym jak i przemysłowym w skraplaczach, parownikach oraz jednostkach wentylacyjnych. Silniki te są 4 biegunowymi silnikami polowymi, jednofazowymi, pracującymi przy nominalnym napięciu 230V, 50-60 Hz, z zakresem mocy wyjściowych od 5 do 34 Watt; izolacja klasy B, stopień ochrony IP40.
 
Charakterystyka
Nowa gama silników polowych jest rezultatem ponad 50-letniego doświadczenia ELCO jako światowego lidera nie tylko pod względem wielkości sprzedaży ale także wiedzy, badań i rozwoju. Obecnie ELCO jest jedynym producentem oferującym 3 letnią gwarancję na silniki polowe. Wszystkie produkty oraz nowe technologie są wysoce innowacyjne jako odpowiedź ELCO na potrzeby rynku.
 
Materiały
Wszystkie produkty wykonane sa z komponentów, które zostały wybrane spośród najlepszych możliwych dostawców. Dodatkowo każdy element jest dokładnie testowany zgodnie z wymaganiami standardów ISO. Osłony wykonane są z aluminium lub tworzywa sztucznego. Firma ELCO opracowała również śmigła z tworzywa sztucznego. Dzięki temu materiał jest mniej podatny na deformację wymiarów zapewniając stabilny kształt oraz wyważenie samej łopatki.

Silnik wentylatora osiowego T5 / Seria N

Silnik wentylatora osiowego T5 – Silnik uniwersalny z pięcioma różnymi typami mocowania.