Powietrzna pompa ciepła

coolcraft

Powietrzna pompa ciepła produkcji Cool Craft

Materiały do pobrania: Karta katalogowa

Szczegóły

Pompy ciepła to jedne z najbardziej efektywnych i ekologicznych systemów ogrzewania. Pobierają one energię słoneczną zmagazynowaną w środowisku naturalnym i wykorzystują ją w systemie ogrzewania niezależnie od pory roku. Czynnik chłodniczy poruszający się w zamkniętym obiegu, paruje w niskich temperaturach odbierając ciepło z dolnego źródła, a następnie za pomocą sprężarki zostaje on doprowadzony do temperatury odpowiedniej do celów ogrzewania. 

 

W firmie LNS Sp. z o.o. oferujemy powietrzne pompy ciepła do ogrzewania na przykład hali produkcyjnych, magazynów, namiotów. Takie pompy ciepła jako źródło ciepła wykorzystują powietrze zewnętrzne, co sprawia, że wykonywanie dolnego źródła w postaci sond pionowych lub kolektora gruntowego jest zbędne, a produkcja ciepła możliwa jest nawet wtedy, gdy temperatura na zewnątrz budynku spada do  -20oC. 


Jako jednostka wewnętrzna pompy ciepła możemy zastosować m.in. moduł hydrauliczny ze zbiornikiem buforowym, z którego podgrzana przez agregat pompy ciepła woda jest przepuszczana przez nagrzewnicę wentylatorową.


 

Specyfikacja

Oferujemy moduły hydrauliczne o mocach: 8, 12, 16 kW