Powiększamy ofertę o wynajem długoterminowy resublimacyjnych pomp ciepła

 

LNS Sp z o.o. wyprodukowała i dostarczyła system ogrzewania z resublimacyjną pompą ciepła do firmy Oliwex, której siedziba znajduje się we Wrocławiu przy ul. Międzyleskiej 4. W ramach oferowanej przez LNS usługi urządzenie to zostało uruchomienie oraz objęte atrakcyjnym finansowaniem w formie wynajmu długoterminowego. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na mobilne źródła ciepła i zimna, firma LNS projektuje, produkuje oraz dostarcza rozwiązania dopasowane do potrzeb Klientów. W przypadku firmy Oliwex został opracowany system grzewczy dedykowany dla hali wraz z biurami.

 

 

 


Resublimacyjne pompy ciepła nie wymagają realizacji kosztownych i gruntowych wymienników ciepła oraz nie ingerują w środowisko hałasem pochodzącym od wentylatorów, ponieważ eksploatują parę wodną znajdującą się w powietrzu jako dolne źródło ciepła na drodze jej skraplania lub resublimacji.

 

 

 

 

Urządzenia te są wynikiem polskiej myśli technicznej, a ich unikalność została potwierdzona patentem. Dodatkową przewagą jest wykorzystanie gazu naturalnego R290 jako czynnika chłodniczego realizującego obieg pompy ciepła, dzięki czemu Użytkownik nigdy nie będzie podlegał restrykcjom związanym z wykorzystaniem czynników chłodniczych powiększających efekt cieplarniany.

 

Link do oferty pomp ciepła: