EN RU

» VII Ogólnopolskie Warsztaty Amoniakalne

 
Nasza firma LNS Sp. z o.o. w dniach 19-20.10.2017, współtworzyła już VII edycję Ogólnopolskich Warsztatów Amoniakalnych, na które zostaliśmy zaproszeni przez organizatorów, firmę METALKO Sp. z o.o. 
 
Tegorocznym tematem wiodącym na Warsztatach Amoniakalnych było zagadnienie: „Ekonomika i bezpieczeństwo w amoniakalnych instalacjach Chłodniczych”.
 
Patronat honorowy nad roboczą konferencją sprawował:
  • Prezes Urzędu Dozoru Technicznego,
  • Krajowe Forum Chłodnictwa Związek Pracodawców.
  • Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy.
Patronat medialny: miesięcznik Chłodnictwo &Klimatyzacja, miesięcznik Technika Chłodnicza i Klimatyzacyjna, biuletyn UDT INSPEKTOR oraz wybrane specjalistyczne portale branżowe. 
 
W Warsztatach wzięło udział ponad 150 osób, w tym osoby sprawujące nadzór nad amoniakalnymi instalacjami chłodniczymi w ponad 60 firmach z całej Polski, oraz przedstawiciele firm i instytucji działających na rzecz chłodnictwa amoniakalnego.
 
Podcas Warsztatów Amoniakalnych zaprezentowalismy wraz przedstawicielem firmy HB Products, Panem Mathias Christian Rusholt, stanowisko testowe z najdokładniejszym na świecie czujnikiem przegrzania DX, mierzący stosunek gazu do cieczy w instalacji chłodniczej na bezpośrednie odparowanie.
 
Dla uczestników tegorocznych Warsztatów Amoniakalnych przygotowaliśmy stoisko, na którym również prezentowaliśmy naszą ofertę produktową dla instalacji amoniakalnych.
 
Zobacz relację wideo przygotowaną przez TVP3 Bydgoszcz:
 
 
 
Poniżej przedstawiamy fotorelację z tegorocznych Warsztatów.