Maty grzewcze

Maty grzewcze aluminiowe

Aluminiowe maty grzewcze mogą być włożone w aluminiową rurę i kształtowane na życzenie klienta. Zapewniają szybką gotowość do pracy.

Maty grzewcze kaptonowe

Maty grzewcze kaptonowe produkowane są przy użyciu technologi druku sitowego oraz metody trawienia foli, która jest pokryta materiałami izolacyjnymi takimi jak silikon, poliester, poliamid (kapton®) oraz teflon – w zależności od temperatury pracy.

Maty grzewcze PET - PCV

Maty grzewcze PET - PCV produkowane są metodą druku z przewodzących i rezystancyjnych atramentów. Złożone są z różnych warstw w zależności od wymaganej specyfikacji elektrycznej na materiałach takich jak PCV i PET.

Maty grzewcze poliestrowe

Maty grzewcze poliestrowe produkowane są przy użyciu technologi druku sitowego oraz metody trawienia foli, która jest pokryta materiałami izolacyjnymi takimi jak silikon, poliester, poliamid (kapton®) oraz teflon – w zależności od temperatury pracy.

Maty grzewcze silikonowe

Maty grzewcze silikonowe produkowane są przy użyciu technologi druku sitowego oraz metody trawienia foli, która jest pokryta materiałami izolacyjnymi takimi jak silikon, poliester, poliamid (kapton®) oraz teflon – w zależności od temperatury pracy.

Opaski grzewcze na butli

Opaski grzewcze na butli są specjalnym typem grzałek wykonane z folii trawionych z izolacją silikonową. Dostępne w szerokim zakresie rozmiarów i mocy dostosowanych do wymagań klienta.