Komory chłodnicze Odzysk ciepła

Komora chłodnicza jest jedną z najbardziej skutecznych metod przechowywania dużych ilości schłodzonych składników. Jeśli masz przestrzeń, chłodnia jest często bardziej opłacalna i wydajna niż wiele oddzielnych  lodówek  . Po zamontowaniu odpowiednich półek, chłodnia oferuje ogromny potencjał efektywnej rotacji zapasów.
 
Oferta komercyjnych chłodni oferowanych przez LNS została przygotowana zgodnie z najnowszymi standardami branży chłodniczej. Przeglądając naszą kolekcję, łatwo znajdziesz chłodnie idealną dla Twojej firmy. Oferowana przez nas modułowa chłodnia jest zdalna lub zintegrowana. Nie idziemy na kompromis w kwestii jakości produktu. Dla naszych klientów oferujemy wyłącznie wysokiej jakości chłodnie. 
 W LNS oferujemy i instalujemy niewiarygodny zakres rozwiązań do przechowywania w urządzeniach chłodniczych i zamrażarkach. Nasz asortyment obejmuje;   zamrażarki i chłodnie, które można wykonać zgodnie z wymaganiami biznesowymi. Nasz w pełni wykwalifikowany zespół profesjonalistów zaczyna od starannej analizy pomieszczeń, oferując jednocześnie kompatybilne i niedrogie opcje przechowywania do wyboru. Nasi wykwalifikowani inżynierowie w pełni współpracują z Tobą od wyboru do instalacji sprzętu. Rzeczywiście, proponujemy i dopasowujemy najbardziej opłacalny sprzęt do Twojego sklepu, zachowując najwyższe możliwe standardy. Otrzymasz pełną gamę opcji drzwi do wyboru; takie jak w pełni przylgowe drzwi, które leżą w jednej płaszczyźnie, aby zapobiec potencjalnym uszkodzeniom wózków, drzwi przesuwne, które są idealne do pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni i drzwi uchylno-klapowe z panelami widokowymi, które są idealną opcją dla miejsc o dużym natężeniu ruchu. LNS zapewnia, że ​​wszystkie nasze produkty są zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby naszych potencjalnych klientów. Oferujemy dwuletnią pełną gwarancję na nasze urządzenia chłodnicze, a jeśli napotkałeś jakiś problem z produktem, mamy wykwalifikowanych techników, którzy zminimalizują utrudnienia w prowadzeniu działalności. Mamy 20-letnie doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości produktów chłodniczych w całej Europie. Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem specjalistów, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces zakupu. Zadzwoń do nas, a nasz zespół ekspertów poprowadzi Cię przez różne korzyści modelu, abyś mógł wybrać najlepsze, zgodnie ze swoimi preferencjami biznesowymi.
 
Jeśli uważasz, że produkt nie mieści się w limitach budżetowych, oferujemy również opcję leasingu do zakupu. LNS zapewni pełną gamę komór chłodniczych o najniższej możliwej cenie oraz bezkonkurencyjną obsługę i wsparcie. Skontaktuj się z nami już teraz, aby porozmawiać z naszym przedstawicielem klienta i uzyskać wycenę!