Filtry osuszacze

Czyszczący filtr ssawny WSF

Czyszczące filtry ssawne Parker Sporlan WSF chronią sprężarki usuwając wszystkie cząstki z obiegów chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Filtr C-HH (po spaleniu sprężarki)

Filtry Parker Sporlan Catch- All® do użycia po spaleniu sprężarki mają wysoką wydajność zatrzymywania kwasów, adsorpcji wilgoci oraz wyłapywania osadów i wosku.

Filtr HPC-HH dwustronnego działania (po spaleniu sprężarki)

Cieczowe filtry osuszacze Catch- All® do użycia po spaleniu sprężarki zapewniają oczyszczenie i odkażenie systemów pomp ciepła, chłodniczych i klimatyzacyjnych z możliwością przełączania obiegów z kwasów, wosku, osadu, cząstek stałych i wilgoci.

Filtr odwadniacz dwukierunkowego działania HPC

Filtry odwadniacze dwukierunkowego działania HPC do zastosowania na rurociągach cieczowych, przełączalnych systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła, zapewniają ochronę przed wilgocią, kwasami oraz cząstkami stałymi.

Filtr odwadniacz dwukierunkowego działania V2A

Filtry Parker Sporlan WorldSeries TM V2A dwukierunkowego działania zapewniają ochronę przed wilgocią, kwasami oraz cząstkami stałymi w systemach chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła z możliwością przełączania obiegów.

Filtr odwadniacz WSG z wbudowanym wziernikiem

Cieczowe filtry odwadniacze WSG z wbudowanym wziernikiem, do zastosowania na rurociągach cieczowych, zapewniają ochronę systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych przed wilgocią, kwasami i cząstkami stałymi.

Filtr osuszacz serii C

Cieczowe filtry osuszacze Parker Sporlan Catch-All ® Serii C gwarantują ochronę systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych przed zawilgoceniem, zakwaszeniem i cząstkami stałymi.