Filtry osuszacze

Czyszczący filtr ssawny WSF

Czyszczące filtry ssawne Parker Sporlan WSF chronią sprężarki usuwając wszystkie cząstki z obiegów chłodniczych i klimatyzacyjnych.

NOWOŚĆ

Filtr odwadniacz CO2

Filtr odwadniacz do transkrytycznych obiegów chłodniczych pracujących na CO2.

Filtr ssawny serii SF

Filtry ssawne SF chronią sprężarki poprzez zatrzymywanie cząstek z obiegów chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Filtry C-HH (po spaleniu sprężarki)

Filtry Parker Sporlan Catch- All® do użycia po spaleniu sprężarki mają wysoką wydajność zatrzymywania kwasów, adsorpcji wilgoci oraz wyłapywania osadów i wosku.

Filtry HPC-HH dwustronnego działania (po spaleniu sprężarki)

Cieczowe filtry osuszacze Catch- All® do użycia po spaleniu sprężarki zapewniają oczyszczenie i odkażenie systemów pomp ciepła, chłodniczych i klimatyzacyjnych z możliwością przełączania obiegów z kwasów, wosku, osadu, cząstek stałych i wilgoci.

Filtry odwadniacze dwukierunkowego działania HPC

Filtry odwadniacze dwukierunkowego działania HPC do zastosowania na rurociągach cieczowych, przełączalnych systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła, zapewniają ochronę przed wilgocią, kwasami oraz cząstkami stałymi.

Filtry odwadniacze dwukierunkowego działania V2A

Filtry Parker Sporlan WorldSeries TM V2A dwukierunkowego działania zapewniają ochronę przed wilgocią, kwasami oraz cząstkami stałymi w systemach chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła z możliwością przełączania obiegów.

Filtry odwadniacze WSG z wbudowanym wziernikiem

Cieczowe filtry odwadniacze WSG z wbudowanym wziernikiem, do zastosowania na rurociągach cieczowych, zapewniają ochronę systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych przed wilgocią, kwasami i cząstkami stałymi.