Chillery Hyfra

Hyfra logoPrzez ponad 25 lat Hyfra Industriekuhlanlagen GmbH jest renomowanym producentem w dziedzinie chłodnictwa przemysłowego. Firma Hyfra jest związana z firmą Lennox International Incorporated od 1997 roku. Lennox jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań kontroli klimatu dla ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa przemysłowego oraz komercyjnego z ponad 18 000 pracownikami.


W siedzibie w Krunkel w Niemczech – centralnie położonej pomiędzy Kolonią a Frankfurtem – Hyfra Industriekuhlanlagen GmbH zatrudnia 140 pracowników do rozwoju i produkcji systemów chłodnictwa dla szerokiego spektrum zastosowań przemysłowych, komercyjnych i medycznych.

Wysoka świadomość jakości oraz systemu zarządzania jakością są podstawą sukcesu firmy HYFRA. Udokumentowane procesy podlegają skutecznemu systemowi zarządzania jakością w oparciu o normy DIN EN ISO 9001:2008, które gwarantują stałą wysoką jakość i niezawodność oraz wysoką przewidywaną długością życia naszych produktów. Dodatkowo wysoki standard jakości pozwala na prowadzenia znaku nadzoru UWG.


Chilly Chłodnica cieczy do procesów

Wydajność chłodnicza od 0,8 do 4,5 kW. Kompaktowe urządzenie do schładzania nagrzanej wody chłodzącej w wersji do zastosowania przemysłowego.

CWK Chłodnica cieczy do procesów

Wydajność chłodnicza od 4 do 25 kW. Urządzenie do schładzania nagrzanej wody chłodzącej.

Hyfra sigma Chłodnica cieczy do procesów

Zakres wydajności: 15 > 80 kW. Chłodnice cieczy do procesów, chłodziwo: wodny roztwór glikolu, woda.

SVK Chłodnica cieczy do procesów

Wydajność chłodnicza od 15 do 130 kW. Gotowe do podłączenia urządzenia chłodzone powietrzem.

TRK / Chłodnica cieczy do procesów

Wydajność chłodnicza od 2 do 70 kW. Gotowe do podłączenia urządzenia chłodzone powietrzem.

TRK-Chilly / Chłodnice cieczy do procesów

Wydajność chłodnicza od 2,5 do 5,0 kW. Gotowe do podłączenia urządzenia chłodzone powietrzem.

VWK 7-21/1

Produkty sprężarkowe, chłodnice cieczy do procesów.